realizujemy program

• slider
    szkola_jezykowa-1920x750
    szkola_jezykowa_przedszkole
  • angielski matematyka kodowanie terapia pedagogiczna wczesna nauka czytania terapia ręki wczesna nauka matematyki logopedia
  • Strona główna » O szkole
  • O szkole

Centrum Edukacyjne powstało w 2012 roku jako szkoła języka angielskiego pod nazwą Welcome to English. Na początku szkoła znajdowała się na Rynku, a od 2016 roku w budynku przy ulicy Bytomskiej 4, gdzie dysponujemy salami zarówno na parterze jak i na piętrze kamienicy.

Od 2017 roku prowadzimy zajęcia również w oddziale Krasowy, pierwotnie w budynku Gumisiowego Przedszkola, a od 2022 roku we własnym budynku przy ul. PCK 341. W nowej lokalizacji mamy do swojej dyspozycji 5 sal do prowadzenia zajęć, co pozwala nam na prowadzenie wielu różnych programów edukacyjnych.

W roku 2018 do naszej oferty dołączyliśmy zajęcia z matematyki w formie korepetycji oraz kursów przygotowujących do egzaminów i matury. Już wtedy nazwa przestała odpowiadać naszej ofercie, dlatego wraz z pojawieniem się kolejnych kursów z równych dziedzin nasza szkoła językowa zmieniła się w Centrum Edukacyjne.

kursów

nauczycieli